Mentor Language Institute Los Angeles

Mentor Language Institute Los Anegles Dil Okulu teşvik edici bir kültürel ortamda, öğrencilere gerçek dünyanın iletişim becerilerini öğretmek için tasarlanmış birçok heyecan verici eğitim programları sunmaktadır. Hedefiniz ne olursa olsun, hedeflerinize ulaşmanız için okul her zaman sizin yanınızda ve size özel programlar sunmaktadır.

Mentor Language Institute’de yüksek nitelikli okul personeli ve eğitmenler size her adımda yardımcı olmak için hazırdır. Güney Kaliforniya’da gerçekleştirebileceğiniz birçok faaliyet ve etkinlik mevcuttur. Bu sebeple, dersten sonra, İngilizce konuşma pratiği sunan etkinliklerle ve gezilerle dolu bir programın keyfine varabilme şansınız bulunmaktadır.

Los Angeles‘ta Beverly Hills‘teki eğitim binasında dil eğitimi almak isteyenler için Mentor’un sunduğu İngilizce programlar her türlü ihtiyaca karşılık vermektedir. Yeni başlayanlar için genel İngilizce, zaman sıkıntısı olanlar için yoğun İngilizce veya Toefl hazırlık kurslarından size uygun olan programı seçebilirsiniz. 


Mentor dil okulu fiytaları için tıklayın


Amerika Dil Okulları detaylı bilgi