New York Dil Okulları

New York dil okulları, Amerika'da dil eğitimi almak isteyenlerin tercih ettiği şehirlerden olan New York'ta her ihtiyaca ve bütçeye yönelik program sunan dil okulları bulunmaktadır. İngilizce dil eğitiminin yanı sıra sosyal olarak sağladı avantajlarıyla New York ağırladığı öğrencilere çok farklı bir yaşam sunuyor.

New York’ta İngilizce Dil Eğitimi

New York dil okulları, Amerika Birleşik Devletleri’nin en hareketli şehirlerinden biri olan New York’ta her zaman yapacak birşeyler bulabilirsiniz. Times Square (Times Meydanı), Empire State ve Özgürlük anıtı gibi büyüleyici güzelliği olan yerleri ziyaret edebilir, Madame Tussauds, Central Park, Modern Sanatlar Müzesi gibi yerlere de geziler yapabilirsiniz.

New York beş bölgeden oluşmaktadır; Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx ve Staten Island. New York’ta dil eğitimi almayı düşünüyorsanız bir çok kaliteli ve bütçenize uygun okul seçeneklerimiz bulunmaktadır.

New York Dil Okulları


LSI NewYork

(Language Studies Ineternational) kent merkezindeki SoHo’da; Finans bölgesinin yakınında, Metropolitan College OF New York okulunun Manhattan kampüsü içinde bulunmaktadır. LSI New York Dil Okulu, hem İngilizce öğrenmek, hem de uluslararası ve Amerikalı öğrencilerle kaynaşmak için sıcak ve samimi bir ortam sunmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın..


Kaplan New York

Central Park ve Times Square’ın arasında, Manhattan’ın kalbinde yer almaktadır. Central Park, bu canlı şehrin ortasındaki huzur noktasıdır. Parkı yürüyerek ya da bisikletle dolaşabilir, pedallı bir bot kiralayabilir ya da sadece oturup dinlenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın..


Embassy English

New York Dil Okulu ,5 farklı kıtada 18 farklı şehirde eğitim şubesi bulunan ve birçok kez dünyanın en iyi zincir okulu olarak kalitesini kanıtlamış bir eğitim kurumudur.  Sunduğu eğitim ve eğitim sonrası aktiviteleriyle çok yüksek bir memnuniyet oranına sahip olan Embassy English kaliteli dil eğitimi almak isteyenlerin öncelikli olarak düşünmesi gereken okulların başında gelmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın..


ASA College

New York Dil Okulu, sizleri 75 farklı ülkeden öğrenci katıldığı programlara katılarak İngilizce'yi ve NewYork'u keşfetmeye davet etmektedir. U.S. Department OF Immigration tarafından yurtdışından gelen öğrencilere eğitim vermekle yetkilendirilen okul NewYork'ta İngilizce dil eğitimi veren lider kuruluşların başında gelmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın..


NYLC

New York Language Center dil okulu, Amerika'nın en büyük şehirlerinden New York'ta Manhattan, Upper West Side, Queens – Jackson Height ve Bronx şubelerinde İngilizce dil eğitimi hizmeti sunmaktadır. New York'ta ekonomik bir seçenekler arasında yer almaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın


OHC New York

Dünyanın en çok turist çeken metropol hayatının tam ortasında yer almaktadır. Empire State Binası Liberty, Broadway, Times Meydanı ve Central Park ikonik Heykeli ve Metropolitan Sanat Müzesi ve daha neler neler! NewYork , Manhattan adasında bulunan ve yeryüzünde başka bir yerde daha göremeyeceğiniz zenginliklere sahiptir.

Detaylı bilgi için tıklayın


Kings Education

NewYork Dil Okulu merkezi, okulun ortak çalıştığı üniversitelerden Concordia College'ın kampüsünde konumlanmıştır. 1881 yılında kurulan Concordia College, Concordia Üniversitesi Sisteminin bir parçası olan dört yıllık, karma eğitim veren bir sanat üniversitesidir.

Detaylı bilgi için tıklayın