New York English Academy

New York English Academy dil okulu Manhattan’ın merkezinde bulunan, bu sebeple de öğrencilerimizin tercih ettiği sevilen bir okuldur. Okulumuzun çevresinde bulunan sosyal olanaklar öğrencilerimizin İngilizce pratik yapması için gayet ideal. Okulumuz dünyaca bilinen Wall Street’in tam ortasındadır.

Avantajları

  • Sınıfları çok kalabalık değildir, eğitim alacağınız sınıflarda ortalama 8 kişi olacaktır.
  • Okul harika bir lokasyondadır.
  • Okulumuzun eğitimleri ACCET ve BPSS tarafından onaylıdır.
  • Anadili İngilizce olan eğitmenlerle eğitim alacaksınız.

Kurs Seçenekleri

New York English Academy dil okulu öğrencilerimize çok farklı eğitim seçenekleri sunmaktadır. Öğrencilerimizin en çok tercih ettiği program Genel İngilizce de olsa okulumuz öğrencilerimize; İş İngilizcesi, TOEFL Hazırlık kursları, Birebir özel ders ve TESOL hazırlık kursları da sunmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Okulumuzun bulunduğu New York şehri pahalı olmasıyla bilinse de özellikle öğrenciler için ekonomik konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Bu ekonomik konaklamaların başında hosteller gelmektedir, özellikle öğrencilerin ve turistlerin en çok tercih ettiği konaklama türüdür. Öğrencilerimiz genellikle ilk gidişlerinde bir hostelde kalmakta, daha sonrasında ise arkadaşlarıyla bir apartman dairesi tutmaktadır.

Dil Okulu Fiyatları

New York English Academy dil okulu fiyatları seçtiğiniz program ve süresine göre değişmektedir. Kurs süreniz uzadıkça haftalık program fiyatı azalmaktadır.

New York English Academy dil okulu fiyatları için tıklayın