nice-dil-okullari

Nice dil okulları, Fransa’da dil eğitimi almayı düşünüyorsanız özellikle de planınız yaz aylarındaysa ilk önerimiz Fransız Rivierası’nın başkenti Nice’te yer alan dil okullarımız olacaktır.

Nice, Côte D’ Azur’un başkenti olarak ve asillerin şehri olarak nitelendirilmektedir. Bu şehrin denizi, plajları, restorantları ve gece hayatı bir başkadır. Çok eskilere dayanan bir yerleşim yeri olması eskilerin otantik havasını günümüze taşımıştır. Giden herkesin memnuniyetle ayrıldığı şehir yazları çok keyif alacağınız bir yerdir. Yaz zamanı dünyanın her yerinden turisti kendine çeken şehir çok hareketlidir. Güneşli havası, mavi suları, çık butikleri ve leziz Akdeniz mutfağı şehri çekici kılan özellikleridir.

Türkiye temsilciliğini yaptığımız Nice’teki dil okulları hakkında istediğiniz zaman arayarak tecrübeli danışmanlarımızdan ücretsiz olarak bilgi isteyebilirsiniz. Ayrıca okulların sitelerindeki liste fiyatlarından kaydınızı yaptırarak okul ücreti haricinde extra hiçbir masraf ödemeden vize danışmanlığımızdan da yararlanabilirsiniz.

Nice’teki dil okullarımız;

logo-azur-linguaAzurlingua Nice Dil Okulu

Azurlingua Nice Dil Okulu her yıl dünyanın birçok yerinden 2500’ün üzerinde her yaştan öğrenciyi ve meslek sahibi insanları  ağırlayan Azurlingua dil okulunun bu kadar popüler olması kesinlikle bir rastlantı değildir. Okul, Fransızca dilindeki organizasyonel becerileri ve öğretim deneyimi ile Nice’deki en çok bilinen okullardan birisidir. Okul 2007 yılında “Quality Label For French As A Foreign Language” ile ödüllendirimiştir.

Detaylı bilgi için tıklayın..


sprachcaffe1-300x300Sprachcaffe Nice Dil Okulu

Nice’de Sprachcaffe dil okulu, doğal ortamında Fransızca dil kursları vermektedir. Nice’deki harika yurtdışı eğitim programlarımızdan birine kayıt yaptırın ve bu şehrin hazinelerini keşfedin! Nice’deki okulumuzda 2 haftalık yaz kurslarından, sınava hazırlık kurslarına kadar farklı türlerde kurslar sunmaktayız. Ekonomik kurs seçenekleriyle size uygun olarak programı bulmak için danışmanlarımızla iletişime geçmeniz yeterli.

Detaylı bilgi için tıklayın..


france_langue200France Langue Nice Dil Okulu

France Langue, Fransa’nın en önemli turizm merkezlerinden olan Nice, hareketli hayatı, yazın keyfini çıkarabileceğiniz plajları, İtalya sınırı ve Monte Carlo’ya olan yakınlığı ve ulaşım kolaylığı ile sosyalleşmek ve dil kullanımı artırmak açısından oldukça elverişli bir merkezdir. Klimalı sınıfları, bilgisayarlı medya merkezi, internet bağlantısı gibi hizmetlerle öğrencilere konfor sunmayı hedefleyen okulda bunun yanında küçük sınıflardaki etkileşim, Fransızcanın kullanımı açısından oldukça önemlidir.

Detaylı bilgi için tıklayın..