nsts-malta-dilokulu

NSTS Malta Dil Okulu, 50 yılı aşan deneyimiyle Malta’nın en çok eğitim programı sunan ve son derece kaliteli eğitim veren dil okullarının başında gelmektedir. Malta gibi bir lokasyonda İngilizce Dil Kursu almak isteyen tüm öğrenciler mutlaka NSTS Malta Dil Okulunu seçmelidir. Özellikle akademik kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız, NSTS Malta Dil Okulu sizin için son derece yeterli olacaktır.

NSTS Malta Dil Okulu

Okulumuz, Gzira bölgesinde yer aldığından sakin ve dikkatinizi dağıtmayan bir bölgede kaliteli eğitim alarak, ders dışı zamanınızda ise Paceville bölgesine 20 dakikalık bir yürüyüşle gidebilir ve sosyal anlamda yapacak çok şey bulabilirsiniz. Okulumuz, kaliteli eğitim sunmakla birlikte her bütçeye uygun eğitim seçenekleri sunmaya da çalışmaktadır.

İngilizce Dil Kursları

Okulumuz, Malta’da en çok İngilizce Dil Kursu anlamında en çok seçeneğe sahip okuldur demek sanırım yanlış olmaz. Okulun sunduğu eğitim seçenekleri; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, IELTS – Cambridge – FCE – CAE – CPE Vb Sınav Hazırlık Kursları, Club 50+ Eğitim Paketi, Aile Ve Çocuk Paketi, Cambridge ESOL CELTA – TEFL Sertifika Kursları, TELT Sınav Hazırlık Kursu ve Comenius/Gruntvig Methodology Dersleri şeklindedir.

Neden NSTS Malta Dil Okulunu Seçmelisiniz?

  • Okulda, toplamda 18 sınıfa sahiptir. Bu sınıfların 15’i Genel Dersler için, diğerleri ise; özel dersler için kullanılmaktadır.
  • Sınıflarda ortalama 6 öğrenci eğitim almaktadır. Bu durumda öğrencilerin daha kaliteli bir eğitim almasını sağlamaktadır.
  • Okulun öğretmenleri, özellikle akademik anlamda eğitim vermeye yetkili kişilerdir.
  • Okulun Türk öğrenci sayısı çok düşüktür.
  • Okul öğrencilerin rahat edebileceği bir kantin ve iki bahçeye sahiptir.

Konaklama Seçenekleri

Okulumuz öğrencilerine Kampus Konaklaması, Aile Yanı Konaklama, Otel Konaklaması, Paylaşımlı Apart Daire Konaklaması ve Stüdyo Daire Konaklaması seçenekleri sunmaktadır. Özellikle okulun Kampus Konaklaması için erken kayıt yaptırmak çok önemlidir. Kontenjan çok çabuk dolduğundan yer bulmak her geçen gün daha da zorlaşmaktadır.

NSTS Malta Dil Okulu Ücretleri için tıklayın..