OHC Toronto dil okulu, tüm şubelerin merkezidir. Okul öğrencilere eğitim dışında sosyal ektivite seçenekleri de sunmaktadır. OHC Toronto dil okulumuz metro istasyonuna yakın bir konumda, tarihi bir binada hizmet vermektedir. Özellikle zincir bir okul olmasının verdiği tecrübeyle her öğrencisine ilgili yaklaşan okulumuz öğrencilerimizin beğendiği bir okulumuzdur.

OHC Toronto Dil Kursu Seçenekleri

OHC Toronto dil okulumuz öğrencilerimize çok farklı seçeneklerde eğitim hizmeti vermektedir. Özellikle Genel İngilizce programı yoğunlukla öğrencilerimiz tarafından tercih edilse de; Genel İngilizce Plus, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Sınavlara Hazırlık kursları ve pathway programları da okulumuzun sunduğu diğer eğitim seçenekleridir.

Toronto Konaklama Seçenekleri

OHC Toronto dil okulumuz öğrencilerimize 2 farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. Öğrencilerimiz isterlerse Kanadalı bir aileyle kalabilir, isterse de okulun yurdunda konaklayabilmektedir.

OHC Toronto Dil Okulu ve Konaklama Fiyatları

Okulun kurs ve konaklama fiyatları tercihlerinize göre değişiklik göstermektedir. Seçtiğiniz program ve programın süresine göre haftalık kurs ücretleri değişmektedir. Alttaki linkten Kanada’daki dil okullarının fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Kanada Dil Okulu Fiyatları için tıklayın