OHC Vancouver dil okulumuzun sizler için en büyük avantajı, lokasyonu itibariyle renkli bir yerde olmasıdır. Okulumuzun bulunduğu bölge multikültürel bir yapıya sahiptir ve şehrin en canlı noktasındadır. OHC Vancouver dil okulumuzu bulmak için buharla çalışan saati sormanız yeterli olacaktır, okulumuz saatin hemen yanındaki binadadır.

OHC Vancouver

Okulumuzda sosyal aktivite programları sürekli olarak yenilenmektedir. OHC Vancouver dil okulumuz öğrencilerini İngilizce konuşmaya yönlendirerek İngilizceyi öğrenmelerini sağlamaktadır.

Kurs Seçenekleri

OHC Vancouver dil okulumuzda öğrencilerimize; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınavlara hazırlık kursları ve özel ders seçenekleriyle eğitim sunulmaktadır. Okulumuzda özellikle Genel İngilizce dil eğitimi yoğunlukla tercih edilmektedir.

Konaklama Seçenekleri

OHC Vancouver dil okulumuz konaklama anlamında öğrencilerimize çok fazla alternatif sunmaktadır. Okulumuzun konaklama seçenekleri; aile yanı konaklama, yurt konaklaması, öğrenci evi, otel konaklaması, apart daire konaklaması, studio daire ve hostel konaklaması şeklindedir.

Dil Okulu ve Konaklama Fiyatları

OHV Vancouver dil okulu fiyatları seçtiğiniz programa ve süresine göre değişmektedir. Program süreniz uzadıkça haftalık kurs ücreti azalmaktadır. Konaklama fiyatları da yine konaklama tipine göre değişmektedir.

Kurs ve konaklama fiyatları için tıklayın