Ofise gitmeden Work and Travel Programa Kayıt Olmak

Work and Travel programına katılmak isteyen öğrencilerimiz Türkiye’nin her noktasından kayıt yapabilirler. Türkiye’nin bazı bölgelerinde danışmanlık hizmetinin olmaması veya bir ya da iki şirketle kısıtlı olması öğrencileri çıkmaza sokabiliyor ve şirket seçiminde kararsız kalabiliyor. Şirket seçiminizi yaparken farklı firmalarla konuşarak bilgi almanız ve sizin için en iyi hizmeti alabileceğiniz şirketi belirlemeniz, özellikle Amerika’ya gittiğiniz de konaklamanız veya işinizle ilgili sorunla karşılaşmanız halinde tüm program sizin için başlamadan bitebilir bu yüzden şirket seçimi oldukça önemlidir.

Amerika’da Danışman Desteği

Peki farkımız nedir? GYG Global Yurtdışı Eğitim olarak Amerika’daki Amerikalı ve Türk danışmanlarımız sizlerle birlikte programın içerisinde olacaklar. Amerika’ya gitmeden önce vermiş olduğumuz Amerikan telefon hattını telefonunuza takarak direkt olarak ister Amerikalı ister Türk danışmanlarımızı arayabilirsiniz. Aynı zamanda telefon hattınız ile uygun fiyat ve paketlerle Türkiye’yi de rahatlıkla arayarak sevdiklerinizle iletişim halinde olabilirsiniz.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi öğrencinin işlerini kolaylaştırıyor. Özellikle online olarak tüm evrak alışverişini gerçekleştirmek mümkündür. Öğrencinin yapması gereken; program başvuru için gerekli belgeleri online olarak (e-posta, whatsapp vb.) hızlı ve güvenli bir şekilde bize ulaştırmasıdır. Bu şekilde öğrencinin başvuru işlemlerini daha hızlı gerçekleştirebiliyoruz.

İşinizi seçerken mutlak surette ofiste olmanız gerekmemektedir. Eğer, iş verenimiz Türkiye’ye geldiğin de ofisimizde görüşme şansınız yoksa online olarakta görüşme sağlayabiliyorsunuz.

Work and Travel Vize Başvurusu

Öğrenci eğer Amerikan konsolosluklarının olduğu İstanbul veya Ankara’da değil ise (Kıbrıs için de aynı şey geçerli) sadece vize görüşmesi için bu şehirlere gelmesi gerekecek. Vize görüşmesinden önce öğrenciye Work and Travel vizesi başvuru oryantasyonu verilmektedir. Vize başvuru mülakatında ne yapması gerektiği ile ilgili bilgi sahibi olan öğrenci başvuru esnasında sunması gereken evrakları GYG Global tarafından tedarik edildikten sonra onun için konsolosluğun sisteminden alınan vize başvuru randevusuna katılmaktadır.

Ofisimize gelemeyen öğrencilerimiz bilgi almak için bilgi formu doldurabilirler.

Ücretsiz Bilgi İstek Formu İçin Tıklayın..