paris-dil-okullari

Paris Dil Okulları, Fransızca dil eğitimi almayı düşünüyorsanız elbetteki akla ilk gelen şehir Paris olacaktır. Avrupa’nın başkenti olarak nitelendirilen ve her yıl milyonlarca turist ağırlayan Paris, Fransızca eğitim alırken pratik yapabileceğiniz aynı zamanda şehri gezerek tadını çıkarabileceğiniz bir fırsat.

Paris’te Fransızca dil eğitimi alabileceğiniz kaliteli ve ekonomik dil okullarıyla anlaşarak Türkiye temsilcilliklerini aldık ve sizlere okulların liste fiyatlarından kayıt yaptırarak deneyimli danışmnalarımız tarafından ücretsiz danışmanlık alma fırsatını sunuyoruz.

Paris Dil Okulları


FrenchInNormandy_logo200_2

French in Normandy Paris Dil Okulu

French In Normandy Dil Okulu, 2008- 2011 yılları arasında Fransa’daki en iyi dil okulu seçilmiştir. Başlangıç düzeyinden itibaren, French In Normandy Dil Okulu öğrencilerine modern ve kaliteli bir ortamda öğrencilerin istekleri doğrultusunda programlar sunmaktadır. Fransız hükümetinin prestijli “Qualité FLE” ünvanına sahip olan okul, 1992’den beri öğrencilerine Fransızca Dil Eğitimi vermektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın..


sprachcaffe1-300x300 Sprachcaffe Paris Dil Okulu

Paris’teki Sprachcaffe dil okulu doğal ortamında Fransızca kurslar sunmaktadır. Paris’teki yurtdışı eğitim programımız farklı türlerdedir ve herkese uygun birşeyler sunulmaktadır. İster yaz tatilinizde 2 haftalık kursa katılın ya da sınava hazırlık kurslarımıza katılın, Paris’de kendinize uygun bir kurs mutlaka bulacaksınız.

Detaylı bilgi için tıklayın..


france_langue200France Langue Paris Dil Okulu

France Langue Paris Dil Okulu, 37 yılı aşkın bir deneyime sahip, Fransa’da adını duyurmuş zincir bir dil okuludur. France Langue Paris Dil Okulu, bu zincirin 4 halkasından birisidir. Okul her yıl 50’yi aşkın milletten binlerce öğrenciye Fransızca dil eğitimi vermekte ve Fransız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen FLE kalite belgesine sahip, Campus France onaylı bir kuruluştur. France Langue Dil Okulu, Paris’te, Victor Hugo ve Opera olmak üzere iki ayrı binada hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın..


lsi_logo-300x300LSI Paris Dil Okulu

Şehrin tarihi merkezinde yer alan LSI Paris Dil Okulu, Louvre’un hemen yanında ve Place Verdome, Opera ve halen karmaşık bohem hayatı yaşanan Saint-Honore bölgesine yakın mesafadedir. LSI Paris Dil Okulu binası, Tuileries, Concorde, Opera ve Pyramides istasyonlarına metro ile bağlanmaktadır. LSI Paris Dil Okulundan metro ile şehrin her yerine kolayca ulaşmak mümkündür. Bilgisayarlar, günlük gazete ve dergilerin bulunduğu çok amaçlı öğrenci salonu, öğrencilere rahat ve öğrenmeye uygun bir ortam sunmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın..