Polonya universite danısmanlık
Polonya’da üniversite danışmanlık, Polonya’da Eğitim alacağınız üniversiteyi ve bölümü belirlerken alacağınız karar hayatınızı şekillendirmektedir. Bu kadar önemli bir karar alırken mutlaka çok iyi düşünerek karar vermelisiniz.

Üniversite eğitiminizi yurtdışında almaya karar verdiyseniz; ülke, üniversite, okul ve bölüm seçimi; başvuru işlemleriniz ve daha da önemli kısım olan okula kabul edildikten sonraki ülkeye gidiş ve oryantasyon kısmı mutlaka profesyonellik ve tecrübe gerekmektedir. Sizlere önerimiz mutlaka bu konuda bilgi alabileceğiniz, aklınıza gelmeyecek konular hakkında bilgi alabileceğiniz tecrübeli bir danışmana danışmanız. Aksi halde yapacağınız yanlış bir seçim ve hatalı bir karar sizin için önemli bir zaman ve para kaybına yol açacaktır.

Polonya’da Danışman Desteği

Türkiye’deki verceğimiz danışmanlık üniversite yerleştirme ve vize işlemlerinizin yapılmasıyla sınırlı değildir. Türkiye’deki tüm işlemleriniz tamamlandıktan sonra Polonya’ya seyahat ettiğinizde de uçaktan indikten sonra danışmanlığımız devam etmektedir. Havaalanında karşılanıp konaklamanıza yerleştirilmeniz, eğitim alacağınız okulda oryantasyon, oturum izni başvurunuz, ulaşım için öğrenci kartınız çıkartılması, üniversiteye burs başvurularınız ve daha aklınıza gelmeyecek birçok konuda danışmanlarımız Polonya’da hazır bulunmaktadır.

Polonya’da Üniversite için Destek ve Danışmanlık

Polonya’da üniversite eğitimi almayı düşünüyorsanız ve konu hakkında profesyonel ve tecrübeli bir kişiyle konuşmak istiyorsanız sizlere sadece bir arama kadar uzaktayız. Başvuru şartları hakkında bilgi almak, hangi okul ve bölümlerin size uygun olduğunu sormak ve toplam maliyetlerinizi sormak için bizleri her zaman arayabilirsiniz.