skylark-malta-dil-okulu

Skylark Malta Dil Okulu

Skylark Malta Dil Okulu; Malta Üniversitesine, Marinalara ve Sliema’ya yürüyüş mesafesindedir ve Malta’nın en sosyal bölgesi olan St. Julian’s lokasyonuna sadece 5 dakikalık otobüs yolculuğu mesafesindedir. Okulun bulunduğu bölge son derece sakin bir bölgedir ve bu durum öğrencilerin eğitimlerine çok daha fazla odaklanmalarını sağlamaktadır.

Skylark Malta Dil Okulu başlangıç seviyesinden başlayarak ileri seviyeye kadar tüm öğrencilere eğitim vermektedir. Okulun toplamda 15 sınıfı bulunmaktadır ve her sınıfta en fazla 14 öğrenci eğitim almaktadır. Okulun toplamda 170 öğrenci kapasitesi mevcuttur.

İngilizce Kursu Seçenekleri

Skylark Malta Dil Okulu öğrencilerine; Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Kombine Kurslar, İş İngilizcesi ve Teacher Training Kursları sunmaktadır. Ayrıca okula nasıl bir eğitim istediğiniz ileterek sizin için en uygun programı profesyonel eğitmenler eşliğinde seçebilmekteyiz.

Sosyal Aktiviteler Ve Geziler

Okul öğrencilerine dalış gezileri ve yüzme aktivitelerini geniş tutarak bir program hazırlamaktadır. Malta’nın tarihini bir yandan öğrenirken diğer yandan ise İngilizce pratik yaparak İngilizcenizi mükemmel hale getirme şansınız olmaktadır. Ayrıca okul, Malta’nın şehirlerine geziler düzenlemekte ve öğrencilerin son derece aktif zaman geçirmesini sağlamaktadır.

Skylark Malta Konaklama Seçenekleri

Skylark Malta Dil Okulu öğrencilerine konaklama seçenekleri olarak; Aile Yanı Konaklama, Paylaşımlı Apart Konaklama ve Otel Konaklaması seçeneklerini sunmaktadır.

Skylark Malta Kurs Ücretleri için tıklayın..


malta-bilet-yatay-banner