Sprachcaffe Malta Dil Okulu

Sprachcaffe Malta Dil Okulu, hem Malta’nın hem de dünyanın en başarılı İngilizce Dil Eğitimi veren okullarından birisidir. Okul öğrencilerine Malta’nın en çok bilinen şehri olan St.Julian’s da ve burada eski ve taş bir binada eğitim vermektedir. Öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarının entegre olarak yapılandırıldığı okulda, bütün Malta tarafından bilinen müthiş büyüklükte bir havuzu bulunmaktadır. Ayrıca okulun içerisinde derslikler, bazı konaklamalar, restoranlar, internet cafe ve cafeler bulunmaktadır.

Sprachcaffe Malta Kurs Seçenekleri

Sprachcaffe Malta Dil Okulu, tüm dünyada eğitimi ile öğrencilerini memnun etmiş bir okuldur. Özellikle okulun zincir bir okul olması, tecrübesini her çene gün katlayarak gitmesine neden olmaktadır. Yaklaşık 30 senedir hizmet veren okul öğrencilerine; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Özel Ders, İş İngilizcesi, Sınavlara Hazırlık Kursları ve Öğleden Sonra Dersleri şeklinde eğitim

Malta Sosyal Aktivite Ve Gezi Programları

Sprachcaffe Malta Dil Okulunda sürekli olarak gezi ve aktiviteler düzenlenmekte, bunlara ek olarak da kültürel şehir gezileri düzenlenmektedir. Tüm bunların yanı sıra okulda, yüzme, dalış ve yelken kursları da öğrencilerin istekleri üzerine verilmektedir.

Tüm sene boyunca öğrenciler Malta’da her türlü aktiviteyi yapma şansı yakalamaktadır. Özellikle yüzme, plaj voleybolu ve dalış gibi aktiviteler Malta’da mutlaka yapılması gereken aktivitelerdir. Tüm bu sosyalleşme fırsatlarını hem İngilizce öğrenmek hem de arkadaşlık kurmak için kullanamanız sizlerin eğitim kalitesini çok daha yukarı çekecektir.

Sprachcaffe Malta Konaklama Seçenekleri

Sprachcaffe Malta Dil Okulunun sunduğu konaklama seçenekleri; Aile Yanı Konaklama ve Paylaşımlı Apart Daire Konaklamalarıdır. Okulun konaklamaları (Aile Yanı Konaklamalar hariç) okul binasının içerisinde yer almaktadır. Özellikle yaz aylarında ek konaklama seçenekleri olmakta, bu konaklamalarda okula 5-10 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

Öğrencilerin konaklayacağı aileler tamamen okul tarafından seçilmektedir. Aile Yanı Konaklamaların en önemli katkısı, öğrencilere İngilizce yanında bulundukları ülkenin kültürünü de anlama ve öğrenebilmesidir. Tüm bunların dışında kendini daha özgür hissetmek isteyen öğrencilere okul, istekleri üzerine Otel Konaklaması da ayarlamaktadır.

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Fiyatları

Okulumuzun kurs ücretleri seçtiğiniz programa göre eğitiminizin süresine göre değişiklik göstermektedir. Okulumuzun dil okulu fiyatları için alttaki linki kullanabilirsiniz.

Malta dil okulu fiyatları için tıklayın