sprachcaffe-nice-yaz-okulu

Sprachcaffe Nice 15-21 yaş yaz okulu, Nice şehri özellikle yaz aylarında 18 yaş altı öğrencilerin Fransızca pratik yapmak için tercih ettiği Fransa’nın en çok bilinen şehirleri arasındadır. Nice şehri Fransa’nın 5. en büyük şehridir ve Cote d’Azur’un merkezidir. Hem turistik hem de Fransasızca pratik anlamda bir çok fırsatın karşınıza çıkacağı son derece güzel bir şehirdir.

Nice şehri yaz aylarında sıcak olması ve kış aylarında ise ılıman bir iklime sahip olmasınyla birlikte insanları etkileyecek bir çok tarihi eser ve mimari yapıya sahip son derece çekici bir şehirdir. Dünyanın zincir okullarından olan Sprachcaffe dil okulunun Nice şehrinin merkezinde bulunan yaz okulu merkezi öğrencilerine harika bir yaz geçirmeyi amaçlamaktadır.

Sprachcaffe Nice Yaz Okulu, şehir merkezinde Belle Epoque tarzında yapılmış bir binada eğitim hizmeti sunmaktadır. Okulumuz Notre Dame Kilisesi’ne ve toplu taşıma araç duraklarına 5 dakikalık, sahile ise 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde konumlanmıştır.

Sprachcaffe Nice Yaz Okulu, genellikle Haziran – Eylül tarihleri arasında açıktır. Okulumuzun eğitimlerine katılabilecek öğrencilerin yaş aralığı 15- 21 şeklindedir. Eğitimlerde haftada 20 Ders Genel Fransızca eğitim verilmekte ve bu eğitimler sosyal ve sportif aktivitelerle desteklenmektedir. Okulumuz öğrencilerine Aile Yanı Konaklaması ve Yurt Konaklaması şeklinde 2 farklı konaklama seçeneği sunmaktadır.

Sprachcaffe Yaz Okulu Ücretleri

Aile Yanı Konaklamalı Ücretler

Eğitim Süresi2 Hafta4 Hafta6 Hafta8 Hafta
 1175 EURO2305 EURO3435 EURO4565 EURO

Yurt Konaklamalı Ücretler

Eğitim Süresi2 Hafta4 Hafta6 Hafta8 Hafta
 1545 EURO3045 EURO4545 EURO6045 EURO

Toplam Ücrete Neler Dahildir?

  • Haftada 20 Ders Genel Fransızca
  • Konaklama + 3 Öğün Yemek
  • Eğitim Materyalleri
  • Eğitim Sonu Katılım Sertifikası
  • 1 Tam Ve 2 Yarım Gün Gezi (2 Haftalık Eğitimler İçin)
  • 2 Tam Ve 3 Yarım Gün Gezi (3 Haftalık Eğitimler İçin)
  • Sosyal Ve Sportif Sosyal Aktiviteler
  • Çift Yönlü Havaalanı Transferleri