SSLC Toronto dil okulumuz 1903 yılında kurulmuş ve her yıl kendini daha da geliştiren bir dil okuludur. Okulumuz dünyanın her ülkesinden öğrenci almakta ve bu sebeple de son derece güzel bir etnik karışıma sahiptir. SSLC Toronto dil okulunun aynı zamanda Vancouver, Victoria ve Surrey’de de şubeleri bulunmaktadır.

Toplu ulaşım araçlarına son derece yakın bir lokasyonda bulunan okulumuzda 29 derslik, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet bağlantısı gibi olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca okul kampüsü cafe, restoran ve eğlence merkezlerine son derece yakın bir konumdadır.

Kurs Seçenekleri

SSLC Toronto dil okulumuz öğrencilerimize çok çeşitli konularda eğitim verebilmektedir. Okulumuzda en çok tercih edilen eğitim Genel İngilizce de olsa okulumuz; İş İngilizcesi, Sınavlara hazırlık (IELTS, TOEFL, Cambridge) kursları, Havacılık dili ve konuşmaya yönelik özel programlarda da öğrencilerimize eğitim vermektedir.

Konaklama

SSCL Toronto dil okulumuz öğrencilerimize aile aynı konaklama sağlamaktadır. Öğrencilerimiz Kanadalı bir ailenin yanında kalarak Kanada kültürünü çok daha yakından görebilmektedir.

Dil Okulu Fiyatları

Toronto’daki SSLC dil okulunun dil okulu fiyatları seçtiğiniz programa göre değişmektedir. Program süresi uzadıkça da haftalık kurs ücreti düşmektedir. Alttaki linkten kurs ücetlerine ulaşabilirsiniz.

SSLC Toronto dil okulu fiyatları için tıklayın