stafford-house-boston-dil-okulu

Stafford House Boston Dil Okulu, 1952 yılında kurulmuştur ve ilk yıllarında Boston Academy of English dil okuluyla partner bir şekilde eğitim hizmeti vermeye başlamıştır. Stafford House Boston Dil Okulu, şehrin merkezinde ve öğrencilerin boş zamanlarını son derece kaliteli şeyler yaparak geçirmelerini sağlayacak bir lokasyondadır. Öğrenciler bu lokasyonda Quincy Market’ten tutunda Freedom Trail’e kadar keşfedecek çok şey bulacaklardır.

Stafford House Boston Dil Okulu, en fazla 250 öğrenci kapasiteli bir binada hizmet sunmaktadır. Okulda tam donanımlı yaklaşık 20 derslik, 15 bilgisayar bulunan PC odası, öğrenciler için ortak alan (Öğrenci salonu) ve WiFi hizmeti bulunmaktadır. Okul, Genel ve Yoğun İngilizcenin yanı sıra, Sınav Hazırlık Kursları da vermektedir. Ayrıca bu eğitimleri öğrenciler için hazırladıkları sosyal ve sportif aktivitelerle desteklemektedir.

Boston’da Dil Eğitimi

Stafford House Boston Dil Okulu öğrencilerine, Aile Yanı Konaklama ve Yurt Seçenekleri sunmaktadır. Öğrencilerin tamamı tüm konaklama seçeneklerinden memnun kalmaktadır. Asıl önemli olan ise, okulun bu lokasyonda çok uygun fiyatlı konaklama seçeneklerinin bulunmasıdır. Stafford House u tercih etmeniz size hem kaliteli bir eğitim, hem de son derece sıcak bir ortamda arkadaşlık kurma fırsatları sağlayacaktır.


Stafford House dil okulu ücretleri için tıklayın..


Amerika Dil Okulları için tıklayın