Londra’da Aile Dil Okulu Paketi

Stay Campus Londra dil okulumuz aile olarak Londra’yı düşünenler için harika bir okuldur. Okulumuz 6-15 yaş arası öğrencilere dil eğitimi hizmeti sunarken, ailenin yetişkin bireyleri de yine aynı binada Genel İngilizce programlarına katılabilmektedir. Okulumuzun en büyük avantajı ise eğitim ve konaklamanın aynı binada olmasıdır.

Stay Campus Londra dil okulumuzun en büyük avantajı her aile bireyinin İngilizce dil eğitimi almasını şart koşmamalarıdır. Örneğin; 4 kişilik bir ailede bir yetişkin ve bir genç öğrencinin eğitim alması yeterlidir. Bu şekilde 4 kişilik aile okulun konaklamasında birlikte kalabilmektedir.

İngilizce Eğitim Derslikler

Stay Campus Londra dil okulumuzun sınıfları son derece modern sınıflardır ve öğrencilerimiz eğitim alırken kesinlikle sıkılmamaktadır. Okulumuzun sınıflarını görmek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır.
https://my.matterport.com/show/?m=8WpQgQiDMSD

Konaklama

Stay Campus Londra dil okulumuzun konaklamaları eğitim alacağınız binalardadır. İngilizce eğitiminizi alırken konaklamadan okula gitmek için ekstra harcama yapmanıza gerek kalmayacak ve zamanınızı daha verimli kullanabileceksiniz. Okulumuz konaklama detaylarını aşağıdaki linke tıklayarak görebilirsiniz.

https://www.thestayclub.com/student-accommodation/camden/