TALK Boston dil okulu Boston’ın merkezi bir lokasyonunda konumlanmıştır. Okulumuz restoranlara, müzelere, kafelere ve birçok sosyal olanağa son derece yakın bir yerdedir. TALK Boston dil okulumuz eğitim ve eğitmen kalitesiyle Boston’ın en iyi dil okulları arasındadır. Şehir içinde ulaşımın rahatlıkla sağlanabildiği şehirde, özellikle New York ve Washington’a günübirlik gitmek mümkündür.

Okulumuz yüksek standartlarda eğitim veren bir okuldur. Herkese uygun bir eğitim programının bulunduğu okulumuzda öğrencilerimiz aynı zamanda İngilizce dil pratiği yapmak için de çok sayıda fırsat bulacaksınız. 9 modern sınıfı, toplu taşımaya kolay ulaşım, Ücretsiz Wi-Fi ve akıllı tahta teknolojisiyle okulumuz sizleri bekliyor.

Talk Boston Dil Okulu

TALK Boston Kurs Seçenekleri

Okulumuz öğrencilerimize çok farklı seçeneklerde eğitim sunmaktadır. Okulumuzun size sağlayacağın eğitimler; Genel İngilizce kursları, Sınavlara hazırlık kursları, Akademik İngilizce eğitimi, Özel dersler, İş İngilizce eğitimleri şeklindedir.

Boston konaklama seçenekleri

Okulumuz öğrencilerimize iki farklı konaklama seçeneği bulunmaktadır. İlk seçenek olarak öğrencilerine yurt konaklaması sunan okulumuz, ikinci seçenek olarak ise size aile yanı konaklama seçeneğini sunmaktadır.

Talk Boston Dil Okulu Fiyatları

Okulumuzun kurs ücretleri seçtiğiniz program ve programın uzunluğuna göre haftalık ücretleri değişmektedir. Size uygun kurs ve ücretleri için alttaki linke tıklayabilirsiniz.

Amerika dil okulu fiyatları için tıklayın