unilag-malta-dil-okulu

Unilang Malta Dil Okulu

Unilang Malta Dil Okulu, yetişkinler ve gençler için detaylı İngilizce Programları hazırlayan, birinci sınıf eğitim hizmeti vermeyi amaçlayan bir dil okuludur. Unilang Malta Dil Okulu, Avrupa Eğitim Kalitesi çerçevesinde bir müfredat hazırlamakta, eğitim için Unilang Malta Dil Okulunu seçen öğrencilerine kaliteli bir İngilizce Dil Kursu seçeneği sunmaktadır.

Unilang Malta Dil Okulu öğrencilerine harika bir deneyim yaşatmaktadır. Öğrencileri okul için her zaman önceliklidir. Okul yöneticilerinden okul görevlilerine kadar her çalışanı öğrencilerin daha kaliteli bir zaman geçirmesi için ellerinden geleni yapmaktadır. Unilang Malta Dil Okulu sadece İngilizce öğrenmek için değil, aynı zamanda hayata karşı öğrencilerini motive etmesiyle de bilinen bir okuldur.

Unilang Malta İngilizce Kurs Seçenekleri

Üstün akademik mükemmellik sağlamak için güncel eğitim sistemlerini takip eden Unilang Malta Dil Okulu öğrencilerine; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınavlara Hazırlık Kursları ve İş İngilizcesi programlarını sunmaktadır. Öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen okul, özellikle sosyal anlamda öğrencilerini çok geliştirmektedir ve özellikle yurtdışında özgüven bir öğrenci için en önemli etkendir.

Konaklama Seçenekleri

Unilang Malta Dil Okulu öğrencilerinin konaklama anlamında da rahatını düşünmektedir. Okulun öğrencilerine sunduğu konaklama seçenekleri; Öğrenci Evi Konaklaması, Aile Yanı Konaklama, Paylaşımlı Apart Daire Konaklaması, Yurt Konaklaması, Pansiyon ve Otel Konaklaması şeklindedir.

Unilang Malta Sosyal Aktiviteler Ve Geziler

Konaklamanız süresince mümkün olduğunca eğlenmenize yardımcı olmak için çeşitli etkinlikler ve geziler organize etmektedir. İngilizce dışında pratik yapmanın sınıf dışında da önemli olduğunu bilen okul, öğrencilerini sürekli İngilizcenin içinde tutmak adına bir çok şey yapmaktadır. Özellikle yaz dönemindeki geziler ve sosyal faaliyetler öğrencilere İngilizceyi daha iyi öğretmektedir.

Unilag Malta Dil Okulu Ücretleri için tıklayın..

malta-bilet-yatay-banner