Virginia Beach’e Nasıl Gidilir?

Virginia Beach’e gitmek için önerimiz Amerika biletinizi alırken norfolk havaalanına almanızdır.Ancak New York’a varıp Virginia Beach’e gidişi de yazımızda anlatacağız.

Norfolk Havaalanından Virginia Beach’e ulaşım.

Taksi ile ulaşım: Havaalanından Virginia Beach’e trafiğin durumuna göre $58 ile $66 dolar arası ulaşabilirsiniz. Eğer yalnız değilseniz bu tercih önerimizdir.

Otobüs ile Virginia Beach'e Ulaşım:

Otobüs ile 2 seçeneğiniz vardır, ilki;

Öncelikle yaklaşık 15dakika yürüyerek Military&Norview durağına ulaşıp 15 numaralı otobüse biniyorsunuz. Chesapeake&Johnstons durağında inip 3 numaralı otobüse biniyorsunuz. 3 numaralı otobüstende Wood&Church durağında inip 960 numaralı otobüse biniyorsunuz. 960 numaradan Arctic&19th durağında indiğinizde Virginia Beach’e ulaşmış oluyorsunuz.

İkinci seçenek;

Öncelikle yaklaşık 15dakika yürüyerek Military&McGee durağına ulaşıp 15numaralı otobüse biniyorsunuz. Bu otobüsten Military Circle Mall durağında inip 20numaralı otobüse binip Arctic&19th durağında indiğinizde Virginia Beach’e ulaşmış oluyorsunuz.

JFK’den Virginia Beach’e ulaşım

JFK’den Virginia Beach’e ulaşmak için otobüs veya tren kullanmanız gerekmektedir, bunun için ise öncelikle otobüs veya tren istasyonuna ulaşmanız gerekmektedir.

Otobüsü kullanmak için önce Port Authority’e ulaşmanız gerekmektedir.

JFK'dan Port Authority'e Ulaşım için tıklayın..

Durağa ulaştıktan sonra veya Türkiyede iken otobüs biletinizi alabilirsiniz

Greyhound Otobüs Bileti Alımı için tıklayın

Treni kullanmak için ise Penn station’a ulaşmanız gerekmektedir.

JFK'dan Penn Station'a Ulaşım için tıklayın

Tren ile en yakın Norfolk’a ulaşmanız mümkündür. Norfolka ulaştıktan sonra amtrak’in kendi Virginia Beach shuttlelarıyla veya otobüs ile Virginia Beach’e ulaşabilirsiniz.Otobüs için 2 seçeneğiniz var, ilki;

Amtrak Station’dan 15dakikalık bir yürüyüş ile Wood&Church durağına gidip 960 numaralı otobüse binip Arctic&19th durağında iniyorsunuz veya yine tren istasyonundan yaklaşık 20dakikalık bir yürüyüş ile Virginia Beach&Marshall durağından 20 numaralı otobüse binip Arctic&19th durağında iniyorsunuz.