Wisconsin Dells’e Nasıl Gidilir?

Dells’te work and travel öğrencileri için eğlence,su parkları ve otel işleri mevcuttur. Dells’e ulaşmak için öğrenciler genellikle Chicago O’Hare havaalanına ulaşırlar. Havaalanından Dells’e ulaşmak için 2 seçenek mevcuttur.

Wisconsin Otobüs ile ulaşım için;

Havaalanından greyhound istasyonuna ulaşmak için Forest Park tarafına doğru olan Blue Line trenine binip Cumberland istasyonunda inip 3dakika yürüyerek greyhound istasyonuna ulaşabilirsiniz. Greyhound biletini gittiğinizde alabileceğiniz gibi öncesinde de alabilirsiniz.

Greyhound Otobüs Bileti Nasıl Alırım

Tren ile ulaşım için ise gidebileceğiniz 2 istasyon vardır.

Amtrak GLN Station

Havaalanından Forest Park yönüne doğru olan blue Line trenine binip Montrose durağında iniyorsunuz, 5 dakikalık bir yürüyüş ile Mayfair durağından MD-N trenine Deerfield tarafından binip Glenview durağında indiğinizde istasyona ulaşmış oluyorsunuz. Biletinizi istasyona ulaştığınızda veya gitmeden www.amtrak.com dan alabilirsiniz.

Chicago Union Station

Havalanından Forest Park yönüne doğru Blue Line trenine binip Clinton durağında iniyorsunuz ve 5 dakikalık bir yürüyüş ile Union Stationa ulaşmış oluyorsunuz. Biletinizi istasyona ulaştığınızda veya gitmeden www.amtrak.com sitesinden alabilirsiniz.