İngiltere'de çalışma ve kariyer programı

İngiltere'de çalışma ve kariyer programı, yeterli seviyede İngilizce bilginiz ve kariyer amacınız varsa Work and live in UK fırsatı sunan bu programa zaman kaybetmeden başvuru yapın. Öncelikle günümüzde hepimizin çalışmak zorunda olduğu ve kariyerini planlayarak hareket etmesi gerekliliğinden bahsederek konuya başlamak istedim. Yaşadığımız ülkedeki seçenekler ve yaşam kalitesi bazı kişileri tam olarak tatmin etmemekte, bu kişiler de kendileri için Yurtdışında kariyer düşünmeye başlamaktadır. İş tamda bu durumda devreye biz giriyoruz. İlgilendiğiniz ülkelerde hangi alternatifler var ve hangi programla yurtdışında kariyerinizi netleştirirsiniz konularında sizlere yardımcı oluyoruz.

Bu yazımızda sizlere İngiltere’de İş Bulma Ve Kariyer Planlama konusunda bazı bilgiler vererek size bir programımızı tanıtmak istiyoruz;

Programımızın ismi konunun başlığından da anlaşılacağı üzere; “ İngiltere’de Kariyer!”

İngiltere’de iş bularak çalışma ve para biriktirme şansınız bulunmaktadır. Bu size çok uzak gelmesin! Tabi ki her program veya göçmenlik kurallarında olduğu gibi bu programda da bulunmaktadır. Bu kurallara uygun bir profile sahipseniz İngiltere sizi iş bulma ve yasal olarak orada çalışma anlamında sizleri bekliyor diyebiliriz!

Öncelikle tabi ki en önemli konu İngilizce yeterlilik!

Bu programa dahil olabilmek için en az 6.5 IELTS skoruna sahip olmalısınız. 6.5 üzerinde bir skorunuz varsa tabi ki işiniz biraz daha kolaylaşıyor.

Üniversite mezunu olmam şart mı?

Hayır değil. Ama tabi ki bir Lisans diplomanızın olması sizleri çok daha şanslı hale getiriyor. İş tecrübenizde mevcutsa şansınız kendini ikiye katlıyor diyebiliriz.

Hangi işlerde çalışacağım?

İngiltere farklı seçeneklerde işçi arıyor demek yanlış olmaz. Mühendislik, Hemşirelik ve Hukuk mezunları biraz daha şanslı olmakla birlikte sizlere ileteceğimiz iş alanları alanında kendinize bir seçenek bulmanız çok zor olmayacaktır.

İngiltere'nin ihtiyaç duyduğu alanların listesi için bizimle iletişime geçiniz

Program Ücreti

İşte konunun belki de en önemli unsuru. Bu konuda detaylı bilgi verebilmek için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Program ücretini öğrenmek için bizlere iletişim bilgilerinizi bırakın, danışmanlarımız sizleri arayarak konuyla ilgili daha detaylı bilgi versin!

Programa Başvuru Süreci

Öncelikle sizlerden bir CV rica edeceğiz. CV’nizi İngiltere’deki danışmanlarımız ilgili yerlere iletecek ve yeterli görülmenizi durumunda sizinle bir Skype görüşmesi yapacaklar ve İngilizcenizi test edeceklerdir. Sonuçta İngilizcenizin iyi olması çok önemli bir konu, sonuçta İngiltere’de çalışacaksınız! 

Daha detaylı bilgi almak için bizlere, ofis numaralarımızdan ulaşabilir yada direk ofisimizi ziyaret ederek danışmanlarımızın sorularınızı cevaplamasını isteyebilirsiniz!