Wsb Üniversitesi, Polonya’da Chorzow, Gdansk, Gydnia, Opole, Poznan, Szczecin, Torun ve Wroclaw’da kampüsleri bulunmaktadır. Üniversite, Yök tanınırlığı için Yök’e başvuru yapmıştır. Polonya’da hem uygun hem de Polonya’nın farklı şehirlerinde eğitim almak istiyorsanız Wsb Üniversitesi iyi bir alternatiftir.

Wsb Üniversitesi, kariyer odaklı bir eğitim geliştirmiştir. Üniversite, eğitimleri ünlü akademisyenler ve iş uygulayıcılarla birlikte üniversite eğitimini uygulamaktadır. Üniversite, sınıfları uzman yazılım programlarıyla oluşturulmuştur. Üniversite ödemeleri esnek bir şekilde almaktadır. Ayrıca üniversitenin Kariyer Hizmetleri Ofisi bulunmaktadır. Bu ofis, öğrencilere staj ve profesyonel deneyim konusunda yardımcı olmaktadır. Wsb Üniversitesi mezun olan öğrencilerin de kariyerlerini izlemektedir.

WSB Üniversitesi Ücretleri

Wsb Üniversitesi’nin 9 farklı şehirde bulunan fakültelerinde farklı alanlarda eğitim verilmektedir. Wsb Üniversitesi lisans ve yüksek lisans programlarının yanı sıra İngilizce dil eğitimi vermektedir. Wsb Üniversitesi 1 yıllık dil eğitimi fiyatı 1800 Euro’dur. Lisans ve yüksek lisans programlarının 1 yıllık maliyetleri 1600 Euro ile 2000 Euro arasında değişmektedir. Üniversite, çoğunluklu olarak işletme, finans, turizm ile ilgili programlarda eğitim vermektedir.

WSB Üniversiteis Bölümleri

-İşletme

-Bilgisayar Mühendisliği

-İşletme Mühendisliği

-İngilizce Filoloji

-Uluslararası Ticaret