Avustralya Dil Okulları

Avustralya dil okulları  İngilizce dil eğitim sektöründe son 10 yılda ön plana çıkan en önemli ülkelerden birisidir. Yurtdışı eğitim denildiği zaman İngiltere ve Amerika’ya rakip olabilecek en iddialı ülkeler arasında yer almaktadır. Özellikle son yıllarda vize anlamında yapılan önemli değişiklikler Avustralya’yı daha da çekici hale getirmiştir.

Avustralya dil okullarıAvustralya dil okulları, sertifika ve diploma programları, lisans ve yüksek lisans eğitimleri gibi pek çok farklı programa katılmanız mümkündür. Türk öğrenciler tarafından en cazip ülke seçeneklerinden biri halinde gelen Avustralya öğrencilere pek çok ayrıcalık tanımaktadır.

Avustralya'da dil eğitimi

Avustralya, nüfusu 19 milyon civarında olan canlı, enerjik ve de en önemlisi sıcakkanlı bir ülkedir. Kültürel ve coğrafi çeşitlilik sunan Avustralya, uçsuz bucaksız alanları ile hareketli, zevkli ve dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden oluşan bir ülkedir. Yumuşak, tropikal bir iklim yıl boyunca akla gelebilecek tüm spor ve eğlence olanaklarına imkan sunmaktadır.

Avustralya'da bir yanda 50.000 yıldır dünyanın en eski yaşam kültürünü koruyan yerli halk hayata eşsiz bir derinlik ve zenginlik katarken, diğer yanda her kıtadan ve 200'ü aşkın ülkeden göç etmiş insanlar Avustralya'yı dünyanın en kozmopolit ülkesi haline getirmiştir.

Avustralya her yıl ülkenin popüler şehirlerinde (Sydney, Melbourne vb.) binlerce üniversite ve dil eğitimi almaya gelen öğrenciyi ağırlamaktadır. Avustralya dil eğitimi standardının çok yüksek olduğu bilinmektedir. Avustralya’nın genelinde okullar, yüksek okullar ve üniversitelerde en son telekomünikasyon ve bilgisayar teknolojileri temel eğitim araçları olarak kullanılmaktadır.

Avustralya eğitim almanın size sağlayacağı olanakları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Dünyanın en gelişmiş ve yaşam kalitesinin yüksek olduğu bir ülkede bulunma şansı,
  • Dünyanın en güvenli yaşanabilir ülkeleri arasında 4. Sırada olan bir ülkede yaşam fırsatı,
  • Yasal çalışma izni bulunması, öğrenci vizesi ile eğitime gidecek olan kişilere yönelik haftada bir 20 saat  çalışma izni olması
  • Yasal çalışma izni sayesinde ayda ortalama 1500 AUD kazanma şansı,
  • Lisans ve yüksek lisans eğitimlerini Avustralya’da yapan öğrencilere 2-4 yıl arasında eğitim sonrası tam zamanlı istedikleri bir işte çalışma imkanı sağlaması,
  • Yaşam giderlerinin diğer ülkelere nazaran daha ekonomik olması,
  • Kolay iş bulma imkanı,
  • Eşsiz doğal güzelliklerin bulunduğu değişik bir ülkede yaşam deneyimine sahip olmak.

Avustralya Dil Okulları


Sydney Dil Okulları


Melbourne Dil Okulları


Brisbane Dil Okulları


Bern Dil Okulları

 

Danışmanlık Hizmetimiz ÜCRETSİZDİR!

Tüm Sorularınız İçin;

Ofis Numaralarımız 0212 243 243 9 – 0544 243 243 9

Bilgi İstek Formu İçin Tıklayınız!

Hemen Arayın
Biz Sizi Arayalım