yurtdisi_vize_islemleri

Yurtdışı çıkışlarında en fazla önem arz eden konu gideceğiniz ülkeye giriş için vize gerekip gerekmediği. Eğer gitmek istediğiniz ülke Türk pasaportu için vize istiyor ise seyahat planlarınızı yaparken vize başvuru prosedürleri ve başvurunuzdan sonra vizenizin onaylanması için gereken zaman hakkında mutlaka bilgi sahibi olmanızı öneririz. Aksi taktirde seyahat edeceğiniz tarihe kadar vizeniz onaylanmamış ve seyahatinizde başlamadan sonlanmış olur.

Türkiye’den vize isteyen ülkeler herbiri kendine göre vize başvuru prosedürü ve vize başvurusu için gerekli evrakları farklılık göstermektedir. Hazırlayacağınız vize başvuru dosyasının doğru hazırlanması vize alabilmeniz için en önemli faktördür. Örnek vermek gerekirse vize başvuru formu doldurulması schengen vizesi, amerika vizesi, kanada vizesi veya ingiltere vizesi için farklılık göstermektedir ve yanlış doldurulduğu taktirde vize başvurunuzdan red alma olasılığı çok yüksektir.

Vize başvuru işlemleri hakkında tecrübeniz yoksa veya size yardımcı olabilecek bir arkadaşınız yoksa size önerimiz mutlaka profesyonel danışmanlık almanız olacaktır. GYG Global olarak 2008 yılında başladığınız danışmanlık hizmetimizde bugüne kadar edindiğimiz tecrübeden yararlanarak tüm işlemlerinizi kolaylaştırmak için tecrübeli danışmanlarımızla her zaman size hizmet vermeye hazırız. Gerekli evrakların toplanması, vize başvuru formunuzun doldurulması, gerekli dilekçelerin temini, gerekliyse vize başvuru randevunuzun alınması gibi bilgi gerektiren prosedürleri siz hiç düşünmeden vize başvurunuzda danışmanlık sunuyoruz.